Domov

Informácie

BOILIES MARHUĽA Zväčšiť

BOILIES MARHUĽA

Nový produkt

GULA CARP

Boilies rady Comfort je vyrobené z čerstvých a kvalitných surovín s primeraným podielom rybích múčok a mliečnych proteínov, doplnených o extrakty,sacharidy a dráždidlá, ktoré v kombinácii s vysokokvalitnými arómami tvoria pre kapra neodolateľné sústo.Táto rada boilies obsahuje aj špeciálnu edíciu na lov bylinožravých rýb s názvom AMUR. Všetky príchute z rady Comfort sú určené na rýchly lov kaprov.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 4 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 4 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 2,00 €.


9,90 € s DPH

  • 16 mm
  • 20 mm
  • 24 mm

Detaily

Prenikavá a výrazná vôňa zrelej marhule! Zábery na toto boilies prichádzajú už po niekoľkých minútach ako sa dostane do vody. Jeho atraktivita je založená na vynikajúcej práci sladkých mliečnych proteínov, prírodných sacharidov, žltom vtáčom zobe a bielej rybacej múčke, s ktorou sme zladili tekuté zložky v tomto boiliese. Netradičná kombinácia jemnej ovocnej arómy a rybacej múčky je skvelá voľba na prechytávaných vodách alebo keď chcete svoju nástrahu odlíšiť od ostatných.

Boilies z rady COMFORT=ideálna voľba na víkendovú rybačku.

Náš Top tip: boilies Marhuľa + popUp Ananás.

Napíšte hodnotenie na tento produkt

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Sledujte nás na Facebooku