Domov

Informácie

BOILIES KRAB / OVOCIE Zväčšiť

BOILIES KRAB / OVOCIE

Nový produkt

GULA CARP

Najúspešnejšia rada boilies z našej produkcie vyrobená zo surovín najvyššej kvality s veľmi vysokým podielom rybích múčok, extraktov, aminokomplexov, esenciálnych olejov a ostatných surovín, ktoré spoločne tvoria unikátne zloženie našich dlhodobo najúspešnejších zmesí. O ich lákavosti sa už presvedčilo množstvo veľkých kaprov nielen na domácich, ale aj zahraničných vodách po celej Európe.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 7 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 7 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 3,50 €.


16,20 € s DPH

  • 16 mm
  • 20 mm
  • 24 mm

Detaily

Boilies, ktoré sa rodilo niekoľko rokov. Po mnohých neúspešných pokusoch v kombinovaní rybacích a ovocných aróm sa zrodil unikát-Krab/Ovocie. Veľakrát skvelo fungujú rybacie a ovocné arómy spoločne...a nám sa to podarilo. K výraznej Krabej aróme precízne zvolená osviežujúca vôňa sladkej Marhule, doladená štipkou esenciálneho oleja Škorica. Nosnou časťou zmesi je vysokokvalitná GLM múčka, optimálne množstvom bielej rybacej a krilovej múčky, veľkoobjemové suroviny, rozpustný rybí proteín, aminokomplex GLM a mliečne proteíny. Už samotná esencia Krab je agresívna, vo vode sa šíri veľmi rýchlo a ryby na ňu spoľahlivo reagujú. V čoraz teplejšej vode jej účinnosť rastie a záberov od kŕmiacich sa rýb pribúda. Je to bomba do teplej vody... kombinácia rybaciny a ovocnej arómy funguje okamžite.

Boilies z rady EXKLUSIV = váš správny krok k lovu kapitálnych úlovkov.

Náš Top tip: boilies Krab/Ovocie + popUp Ananás.

Napíšte hodnotenie na tento produkt

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Sledujte nás na Facebooku