Domov

Informácie

BOILIES JAHODA Zväčšiť

BOILIES JAHODA

Nový produkt

GULA CARP

Boilies rady Comfort je vyrobené z čerstvých a kvalitných surovín s primeraným podielom rybích múčok a mliečnych proteínov, doplnených o extrakty,sacharidy a dráždidlá, ktoré v kombinácii s vysokokvalitnými arómami tvoria pre kapra neodolateľné sústo.Táto rada boilies obsahuje aj špeciálnu edíciu na lov bylinožravých rýb s názvom AMUR. Všetky príchute z rady Comfort sú určené na rýchly lov kaprov.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 4 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 4 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 2,00 €.


9,90 € s DPH

  • 16 mm
  • 20 mm
  • 24 mm

Detaily

Esencia jahoda je pre kapra neodolateľná hádam už od počiatku lovu na boilies. Preto tento magnet na kapry nesmie ani v našej ponuke chýbať. Po otvorení sáčku vás opantá príjemná sladučká vôňa zrelých jahôd priamo zo záhradky. Sladké mliečne proteíny, žltý vtáčí zob a biela rybacia múčka dotvárajú vôňu našej Jahody tak, že je pre kapra neodolateľná v každej situácii. Toto boilies je vhodné použiť na začiatku sezóny, počas leta až do začiatku jesene.

Boilies z rady COMFORT=ideálna voľba na víkendovú rybačku.

Náš Top tip : boilies Jahoda + popUp Scopex.

Napíšte hodnotenie na tento produkt

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Sledujte nás na Facebooku