Domov

Informácie

BOILIES AMUR Zväčšiť

BOILIES AMUR

Nový produkt

Boilies rady Comfort je vyrobené z čerstvých a kvalitných surovín s primeraným podielom rybích múčok a mliečnych proteínov,doplnených o extrakty,sacharidy a dráždidlá,ktoré v kombinácii s vysokokvalitnými arómami tvoria pre kapra neodolateľné sústo.Táto rada boilies obsahuje aj špeciálnu edíciu na lov bylinožravých rýb s názvom AMUR.Všetky príchute z rady Comfort sú určené na rýchly lov kaprov.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 4 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 4 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 2,00 €.


9,90 € s DPH

  • 16 mm
  • 20 mm
  • 24 mm

Detaily

Dlho sme sa pohrávali s myšlienkou vytvoriť boilies na cielený lov amura. Táto bojovná bylinožravá ryba vám počas zdolávania nič nedaruje. Naša zelená gulička obsahuje rastlinné zložky, ktoré amury tak zbožňujú a vyhľadávajú. Obsahuje obilniny, veľkoobjemové prísady, malý podiel sladkých mliečnych proteínov, doladené kvalitnou holandskou esenciou tak, že spoločne utvárajú jeho nezameniteľnú podobu. V priebehu testovania sme pochytali veľké množstvo nádherných amurov a dokonca aj krásne kapitálne kapre. Keď vyrážate na lov amura...tak s guličkou Amur!

Boilies z rady COMFORT=ideálna voľba na víkendovú rybačku.

Náš Top tip: boilies Amur + popUp Bananas.

Napíšte hodnotenie na tento produkt

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Sledujte nás na Facebooku