Príspevky v blogu RSS Feed

Jar na rieke
Čaute Priatelia. Sezónu som zahájil na rieke a z počiatku sa moc nedarilo. No postupne s otepľ...
 21/12/2018  (34)    (0)    (0)
OSOBÁČIK :)
Je to tam. Dve hodinky pred ukončením nášho lovu, prichádza plynulá jazda. Zasekol som. Hneď...
 13/10/2018  (462)    (2)    (0)
Krasavec
Krásavec, ktorý zobol 20 mm nadipovanú Jahôdku. Takáto rybka ma vždy poteší. Dúfam, že sa...
 07/10/2018  (122)    (0)    (0)

Pozrieť všetky príspevky

Informácie

Najpredávanejšie produkty

Rýchle info od vody

Rýchle info od vody
V tejto kategórii nájdete aktuálne krátke informácie a fotečky úlovkov priamo od vody.  Rýchle príspevky Vás informujú aj o skúsenostiach a možnosti využitia našich návnad a nástrah od našej firmy GULACARP.
 • Príspevky ( 25 )
 • Jar na rieke
  Čaute Priatelia. Sezónu som zahájil na rieke a z počiatku sa moc nedarilo. No postupne s otepľovaním, začali prichádzať prvé zábery. Ryby neboli obrovské, no potešila každá jedna. Zvolil som SC1 a dobre som spravil. Na túto guličku nedám dopustiť. 
  Viac

    Martin Vajkuny  

   (34)    (0)     0 komentárov

 • OSOBÁČIK :)
  Je to tam. Dve hodinky pred ukončením nášho lovu, prichádza plynulá jazda. Zasekol som. Hneď mi bolo jasné,že s kým mám tú česť. Neváham a vyrážam na člne zdolať rybu... Počas 10-tich minút ryba veľkou silou odvíja metre vlasca pod člnom. Nie a nie ju dostať hore. Nakoniec sa ukáže a ja si zakričím od radosti yessss!! Po 45 minútovom boji dostávam rybu do podberáku ...
  Viac

    Ján Šiška  

   (462)    (2)     0 komentárov

 • Krasavec
  Krásavec, ktorý zobol 20 mm nadipovanú Jahôdku. Takáto rybka ma vždy poteší. Dúfam, že sa mu bude dariť a stretneme sa za par rokov.
  Viac

    Juraj kompanicky  

   (122)    (0)     0 komentárov

 • Ranná vychádzka
  Je chladne ráno. Na predkŕmené miesto nahadzujem 16 mm Jahôdku s plavačkou plus 10 guliek na pvačke. Sadám do auta a zapínam príposluch, po chvíle prichádzajú prvé pre pipi, hovorím si, ryba sa nachádza na kŕmnom mieste. Každú chvíľu môže prísť zaber. A ten došiel, potešil ma krásny šupináč.
  Viac

    Juraj kompanicky  

   (122)    (1)     0 komentárov

 • Preteky Kamenny mlyn 2018
  Môj druhý pretek tohto roku sa konal koncom apríla na súkromnom jazere Kamenný mlyn pri Trnave. Bodovala sa jedna najväčšia ryba preteku. Pretek trval 12 hodín a zúčastnilo sa 13 dvojčlennych tímov. S parťákom sme zvolili príchuť, ktorú sme mali overenú na pretekoch. A do tejto doby nám najlepšie šlapala. Nebolo čo vymýšľať, času bolo malo. Ten to krát to bedňa nebola...
  Viac

    Filip Chocholoušek  

   (73)    (0)     0 komentárov

 • Ranný kapríčko :)
  Ráno prichádzam k vode. Rozhliadol som sa, kde  by bolo pre mňa najlepšie položiť montáž. Našiel som si jedno super miesto. Na  montáž som pripravil guličku 20mm  007 SQUID OCTOPUS spolu s plavačkou 11mm SQUID OCTOPUS a  položil presne, kde som chcel. Hodil som zopár guličiek a čakal. Po priblížne 3 hodinkách prichádza jazda. Hovorím si super funguje to po zaseknutí, som...
  Viac

    Ján Šiška  

   (245)    (5)     0 komentárov

 • Vybosorovaný
  10 minút chyba do ukončenia nášho lovu. Všetko už mám pobalené, len prúty sú ešte v boji. Prichádza parťák, ktorý už je zbalený a ja mu hovorim " keby došiel na rozlúčku ten veľký lysec, ktorý sa tu prvý deň vypichoval " Pár sekúnd na to sa rozbieha ľavý prút, kde sú nastražené dve guličky 24 mm  RED FISH. Parťák len konštatuje: TY BOSORÁK :)
  Viac

    Juraj kompanicky  

   (313)    (3)     0 komentárov

Sledujte nás na Facebooku