RED FISH

Informácie

BOILIES RED FISH Zväčšiť

BOILIES RED FISH

Nový produkt

GULA CARP

Odporúčame Vám guličku použiť už od skorej jari až do zimy. Úspešne s ňou budete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá.

MILUJEME ČO ROBÍME, ROBÍME ČO MILUJEME.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 6 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 6 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 3,00 €.


16,19 € s DPH

  • 16 mm
  • 20 mm
  • 24 mm

Detaily

RED FISH je gulička zhotovená pre Vás z tých najkvalitnejších surovín, táto zmes prešla dlhoročným vývojom a testovaním, ako už na našich, tak i na zahraničných vodách. Gulička bola vyvinutá a vyvážená tak, aby sa prispôsobila vášmu lovu aj v chladnej vode. Jej sila spočíva v rybaco-ovocnom základe, v ktorom je obsiahnuté vyššie množstvo betakaroténu, vtáčich zobov, robin redu, extraktov a atraktorov, ktorý spôsobuje rýchlejšiu rozpustnosť a aj atraktivitu v chladnej vode. Tým sa stala táto gulička lákadlom pre kaprov po cely rok a dokazuje to vašimi krásnymi a kapitálnymi úlovkami v spojení nezabudnuteľných zážitkov pri vode. Gulička vychádza z našej najvyššej rady a je pre Vás určená ako na krátke, tak i na dlhodobé vychádzky k vode. Odporúčame Vám guličku použiť už od skorej jari až do zimy. Úspešne s ňou budete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá. 

UŽITE SI VEĽA KRÁSNYCH CHVÍĽ PRI VODE ! :)

Napíšte hodnotenie na tento produkt

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Sledujte nás na Facebooku