007 SQUID & OCTOPUS

Informácie

BOILIES 007 SQUID & OCTOPUS Zväčšiť

BOILIES 007 SQUID & OCTOPUS

Nový produkt

GULA CARP

Odporúčame Vám guličku použiť začiatkom sezóny od jari do neskorej jesene. Úspešne s ňou viete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá.

MILUJEME ČO ROBÍME, ROBÍME ČO MILUJEME.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 6 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 6 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 3,00 €.


16,19 € s DPH

  • 16 mm
  • 20 mm
  • 24 mm

Detaily

Zmes 007 v podobe guličky Squid & Octopus je pre Vás zhotovená z tých najkvalitnejších surovín. Táto zmes prešla dlhoročným vývojom a testovaním, ako už na našich, tak i na zahraničných vodách. Jej sila spočíva v celkovej vyváženosti tejto zmesi a použitiu viacerých druhov tých najkvalitnejších rybích múčok, mliečnych proteínov, extraktov a atraktorov. Na svojom konte má už mnoho vašich krásnych a kapitálnych úlovkov v spojení nezabudnuteľných zážitkov pri vode. Gulička vychádza z našej najvyššej rady a je pre vás určená ako na krátke, tak i na dlhodobé vychádzky, veď je o nej známe,že..."Čím dlhšie na tieto guličky rybári chytajú, tým viacej kapríčkov lapajú"... Odporúčame Vám guličku použiť začiatkom sezóny od jari do neskorej jesene.  Úpešne s ňou viete loviť na všetkých typoch vôd - od malej riečky až po tie najväčšie priehrady a jazerá.

UŽITE SI VEĽA KRÁSNYCH CHVÍĽ PRI VODE ! :)

Napíšte hodnotenie na tento produkt

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Sledujte nás na Facebooku