Domov

Informácie

Wide Boy Fleece Chair Zväčšiť

Wide Boy Fleece Chair

Nový produkt

Okraje sedačky sú vyrobené z odolnej, nylonovej látky a polstrovanie má extra silné termo izolačné vlastnosti, ktoré Vás ochránia pred chladom a vlhkom.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 4 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 4 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 2,00 €.


81,88 € s DPH

Detaily

Okraje sedačky sú vyrobené z odolnej, nylonovej látky a polstrovanie má extra silné termo izolačné vlastnosti, ktoré Vás ochránia pred chladom a vlhkom.

Štyri výškovo nastaviteľné nohy, s otočnými a veľkými tanierikmi, ktoré brania k zaboreniu sedačky do blata.
Konštrukcia je z ľahkej, ale pevnej hliníkovej zliatiny ( má iba 6,50 kg ) so špecialnou povrchovou úpravou v olivovej farbe. Použitý materiál, polyester 600D v spodnej časti potiahnutý nepriepustnou PVC vrstvou. V strednej časti sedadla je molitánová vrstva o sile 4 cm, ktorá je potiahnutá fleecom.
Pod hlavou je komfortný vankúšik, ktorý umocní komfort a pohodlie.
Polstrovanie je k sedačke upevnené po celom obvode na pružných gumenných lanách, ktoré zaisťujú pohodlie a vysokú životnosť sedačky i pri veľkej záťaži.

Rozmery sedadla: 70 Š x 60 D cm
Výška operadla: 68 cm
Výška sedačky: 100 cm + (15 cm maximálne predĺženie nôh - je potrebné dbať na to, aby vysúvacia noha nebola celkom vysunutá, pretože potom nie je  stabilita sedačky stopercentná a môže prísť k jej deformácii, alebo poškodeniu jednotlivých dielov sedačky. Toto potom nebude zohľadnené pri reklamácii.
Nosnosť do: 150kg
Váha: 6,5kg

Napíšte hodnotenie na tento produkt

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku