Domov

Informácie

Luxury Fleece MKII Zväčšiť

Luxury Fleece MKII

Nový produkt

Okraje sedačky sú vyrobené z odolnej, extra hrubej nylonovej tkaniny a polstrovanie má termo izolačné vlastnosti, ktoré Vás ochránia pred chladom a vlhkom.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 4 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 4 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 2,00 €.


82,88 € s DPH

Detaily

Okraje sedačky sú vyrobené z odolnej, extra hrubej nylonovej tkaniny a polstrovanie má termo izolačné vlastnosti, ktoré Vás ochránia pred chladom a vlhkom.
Nastaviteľné zadné operadlo a lakťová opierka robia tuto sedačku ideálnu pre dlhodobejší pobyt pri vode. Štyri výškovo nastaviteľné nohy, s otočnými a veľkými tanierikmi, ktoré zabraňujú zaborenie sa do blata. 
Konštrukcia je z ľahkej, ale pevnej hliníkovej zliatiny, ( Váži iba 6,40 kg ) so špeciálnou povrchovou úpravou v olivovej farbe. Použitý materiál, polyester 600D v spodnej časti potiahnutý nepriepustnou PVC vrstvou. V strednej časti sedadla je molitanová vrstva o sile 3 cm, ktorá je potiahnutá  fleecom.
Pod hlavou je komfortný vankúšik, ktorý umocní komfort a pohodlie.

Rozmery sedadla: 51 Š x 64 D cm
Výška operadla: 75 cm
Výška sedačky: 102 cm + (15 cm maximálne predĺženie nôh - je potrebné dbať na to, aby vysúvacia noha nebola celkom vysunutá, pretože potom nie je  stabilita sedačky stopercentná a môže prísť k jej deformácii, alebo poškodeniu jednotlivých dielov sedačky. Toto potom nebude zohladnené pri reklamácii. 
Nosnosť do: 130 kg
Váha: 6,40 kg

Napíšte hodnotenie na tento produkt

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku