SR+

Informácie

BOILIES SR+ Zväčšiť

BOILIES SR+

Nový produkt

GULA CARP

GULIČKU POUŽIJETE NA LOV NA ŠTRKOVISKÁCH, VEĽKÝCH VODNÝCH NÁDRŽIACH, ALE AJ V JAZERÁCH A VODNÝCH NÁDRŽIACH. HLAVNE TAM,KDE JE VÝSKYT MUŠLÍ. UŽITE SI KRÁSY PRÍRODY A KRÁSU VAŠICH KAPRÍČKOV.

MILUJEME ČO ROBÍME, ROBÍME ČO MILUJEME.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 6 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 6 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 3,00 €.


16,19 € s DPH

  • 16 mm
  • 20 mm
  • 24 mm

Detaily

SR+

Gulička SR+ je vyskladaná z dvadsať tri komponentov, ktoré tvoria presnú a vyváženú skladbu chuti a vône. SR+ sme pre Vás obohatili o presne vyváženú zmes korenia a vymiešaním aróm. A toto vylepšenie dalo tejto Guličke prívlastok aj "zimnej" Guľky.  SR+ je aj celoročná Gulička. Jej vyváženie sa prejavilo aj na rýchlej stráviteľnosti. To je výhodou pre dlhodobejší lov. Kapríci Vám ju budú papať spoľahlivo po celú dobu lovu. A ďaľším Bonusom je, že na prvý Záber nie je  treba dlho čakať. Stojí na GLM Základe, takže ju viete účinne použiť na vodách s výskytom mušlí, ako sú štrkoviská a naše veľké priehrady a podobne. Ale tiež vie pochytať kapríčkov aj na vodných nádržiach. Páni Kaprári...táto Gulička už pochytala veľa trofejných kapríčkov, o čom sa už mnohí z Vás osobne presvedčili...:-)))

UŽITE SI VEĽA KRÁSNYCH CHVÍĽ PRI VODE ! :)

Napíšte hodnotenie na tento produkt

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Sledujte nás na Facebooku