Domov

Informácie

BOILIES SC1 Zväčšiť

BOILIES KRAB / OVOCIE

Nový produkt

GULA CARP

Odporúčame Vám guličku použiť od jari do neskorej jesene. Úspešne s ňou viete loviť na všetkých typoch vôd, od malej riečky až po tie najväčšie štrkoviská, priehrady a jazerá.

Milujeme čo robíme, robíme čo milujeme.

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 7 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 7 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 3,50 €.


16,20 € s DPH

  • 16 mm
  • 20 mm
  • 24 mm

Detaily

Gulička je pre Vás zhotovená z tých najkvalitnejších surovín. Jej použitie je od skorej jari do neskorej jesene. Úplnou samozrejmosťou je u nás dôraz na čerstvosť a vysokú kvalitu všetkých použitých surovín. Táto zmes prešla, ako aj všetky ostatné, dlhoročným vývojom a testovaním, či už na slovenských štátnych vodách ako aj zahraničných vodách. Sila našich guličiek v rade Exluziv je presná skladba a vyváženosť rybích múčok, vtáčich zobov, korenia, chilli, mliečnych proteínov, atraktorov, extraktov, aminokyselín, vitamínov. S radou Exluziv viete chytať jedno miesto niekoľko mesiacov, pričom vám tieto guličky budú spoľahlivo kapríci papať. Čim viac ich popapajú, tým ich viac budú chcieť. Všetky zmesi v rade Exluziv sú špeciálne upravené, aby vo vode vedeli odolávať malej rybe a vydržali na háčiku aj desiatky hodín, ale pritom rýchlo pracujú a zábery môžu začať už po hodinke od nahodenia. Niekedy aj skôr. Rada Exluziv pochytala už veľa kapitálnych úlovkov a dala nezabudnuteľné zážitky, úsmevov a šťastia mnohým z Vás.

Užite si veľa krásnych chvíľ pri vode ! :)

Napíšte hodnotenie na tento produkt

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Sledujte nás na Facebooku