NAVIJAKY

Informácie

DAM QUICK CAMARO FD

Nový produkt

D.A.M

Moderný prívlačový navijak na ďaleké hody !

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 1 VERNOSTNÝ BOD. Celkovo budete mať 1 VERNOSTNÝ BOD -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 0,50 €.


28,99 € s DPH

Detaily

Navijak D.A.M Quick Camaro FD

 

 

Veľkosť cievky: 610

Hmotnosť: 245 g

Počet ložísk: 6

Prevod: 5.1:1

obsah cievky 0,18 mm/ 200 m

 

 

 

Veľkosť cievky: 620

Hmotnosť: 278 g

Počet ložísk: 6

Prevod: 5.1:1

obsah cievky 0,20 mm/ 270 m

 

 

GULIČKOVÉ LOŽISKÁ -guličkové ložiská sa starajú o hladký chod všetkých rotujúcich dielov. Výsledkom je jemný, vyvážený chod a dlhá životnosť vďaka nižšiemu opotrebovaniu.

DOUBLE SEALED BALLBEARING- obojstranne zapúzdrené ložisko – tieto guličkové ložiská z ušľachtilej ocele sú použité u všetkých typov navijakov DAM, u ktorých je predpoklad použitia v slanej vode. Dvojité zapúzdrenie udržuje mazivo v ložisku a zabraňuje vniknutiu agresívnej slanej vody.

INSTANT ANTI-REVERSE SYSTEM – nekonečná uzávierka spätného chodu – špeciálne ihličkové ložisko zastaví rotor v momente v danom mieste bez akéhokoľvek spätného pohybu kľučky. To zaručuje okamžitý kontakt pri záseku.

AVS-ANTI VIBRO SYSTEM- antivibračný systém – umožňuje hladkú osciláciu príruby a v spojení s presne vyváženou kľučkou perfektný chod.

SST - STAINLESS STEEL MAIN SHAFT – oska z ušľachtilej ocele – naša nerezová oska je koncipovaná na maximálnu záťaž. Ušľachtilá oceľ ako materiál je veľmi pevná a odolná.

FD – MULTIDISC FRONT DRAG – multidisková predná brzda je najefektívnejší brzdný systém. Veľkostne optimálne dimenzované brzdové lamely sa starajú o jemný a rovnomerný prevod brzdnej sily.

ANTI TWIST SYSTEM – systém proti krúteniu vlasca – naše navijaky Quick sú vybavené veľkými roľničkami so špeciálnym systémom Anti Twist proti krúteniu vlasca.

 

Technické detaily:

5 oceľových guličkových ložísk
1 okamžité anti-reverzné ihlové ložisko
Vysoko odolné ABS Grafitové teleso
Cievka na dlhé hody
Dvojlôžková eloxovaná kovová cievka
Zosilnená konštrukcia navijaku
Zosilnený oblúk preklápača
Micro-nastaviteľná brzda s nadrozmerných podložkami

Napíšte hodnotenie na tento produkt

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku