NAVIJAKY

Informácie

DAM QUICK ALUX FD

Nový produkt

D.A.M

Spoľahlivý, solídny a trvanlivý navijak s prednou brzdou !

Viac detailov

Kúpou tohto produktu môžete získať až 3 VERNOSTNÉ BODY. Celkovo budete mať 3 VERNOSTNÉ BODY -> možné previesť na zľavovú poukážku v hodnote 1,50 €.


63,19 € s DPH

Detaily

Navijak DAM Quick ALUX FD 610

 

Veľkosť cievky: 610

Hmotnosť: 260 g

Počet ložísk: 6

Prevod: 1.5:1

obsah cievky 0,20mm 200m

Navijak DAM Quick ALUX FD 620

 

Veľkosť cievky: 620

Hmotnosť: 270 g

Počet ložísk: 6

Prevod: 1.5:1

obsah cievky 0,30mm 170m

 

Navijak DAM Quick ALUX FD 630

 

Veľkosť cievky: 630

Hmotnosť: 290 g

Počet ložísk: 6

Prevod: 1.5:1

obsah cievky 0,25mm 195m

 

Navijak DAM Quick ALUX FD 640

 

Veľkosť cievky: 640

Hmotnosť: 310 g

Počet ložísk: 6

Prevod: 1.5:1

obsah cievky 0,30mm 225m

Rýchle ALUX je dokonalým príkladom modernej elegancie v kombinácii s nemeckým presným strojárstvom. ALUX je skratka pre modernú robustnosť! Hliník sa používa na väčšinu súčastí tohto navijaku, rovnako ako na telo, rotor a cievku. Vďaka tomu sa nám podarilo vytvoriť solídny, stabilný a trvanlivý navijak. Quick® Alux nadchne každého rybára, či už je to začiatočník alebo profesionál.

 

GULIČKOVÉ LOŽISKÁ -guličkové ložiská sa starajú o hladký chod všetkých rotujúcich dielov. Výsledkom je jemný, vyvážený chod a dlhá životnosť vďaka nižšiemu opotrebovaniu.

DOUBLE SEALED BALLBEARING- obojstranne zapúzdrené ložisko – tieto guličkové ložiská z ušľachtilej ocele sú použité u všetkých typov navijakov DAM, u ktorých je predpoklad použitia v slanej vode. Dvojité zapúzdrenie udržuje mazivo v ložisku a zabraňuje vniknutiu agresívnej slanej vody.

INSTANT ANTI-REVERSE SYSTEM – nekonečná uzávierka spätného chodu – špeciálne ihličkové ložisko zastaví rotor v momente v danom mieste bez akéhokoľvek spätného pohybu kľučky. To zaručuje okamžitý kontakt pri záseku.

AVS-ANTI VIBRO SYSTEM- antivibračný systém – umožňuje hladkú osciláciu príruby a v spojení s presne vyváženou kľučkou perfektný chod.

WORM SHAFT SYSTEM – technológia ďalekého hodu – šnekový systém zdvihu umožňuje extra dlhé vysunutie cievky, ktorým sa vyznačujú prakticky všetky špeciálne navijáky pre ďaleké hody. Tento systém zaručuje tiež úplne presné ukladanie vlasca po celej šírke cievky. To je základný predpoklad pre presné a ďaleké hody.

SST - STAINLESS STEEL MAIN SHAFT – oska z ušľachtilej ocele – naša nerezová oska je koncipovaná na maximálnu záťaž. Ušlachtilá oceľ ako materiál je veľmi pevná a odolná.

FD – MULTIDISC FRONT DRAG – multidisková predná brzda je najefektívnejší brzdný systém. Veľkostne optimálne dimenzované brzdové lamely sa starajú o jemný a rovnomerný prevod brzdnej sily.

ANTI TWIST SYSTEM – systém proti krúteniu vlasca – naše navijaky Quick sú vybavené veľkými rolničkami so špeciálnym systémom Anti Twist proti krúteniu vlasca.

 

Napíšte hodnotenie na tento produkt

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás na Facebooku